Menu

Eregalerij

Algemeen

Dit is onze 'hall of fame'. Hierin staan onze bijzondere leden en (voor zover te achterhalen was) alle clubkampioenen en toernooiwinnaars.

Maak een keuze uit één van de tabbladen voor de verschillende opsommingen:

  • BL = Bijzondere leden (ereleden en leden van verdienste)
  • SB = Stimulansbeker/trofee
  • CK = Clubkampioenschappen (senioren)
  • DT = Dubbeltoernooi
  • TT = Triatlon (met darten en tafelvoetbal)
  • HT = HEMA-toernooi (met HEMA-batjes en toegift-handicap)
  • ST = Starttoernooi (met toegift-handicap)
  • NB = Nacht van de Brug (iedereen speelt tegen iedereen)
  • VT = Veteranentoernooi

BL

Bijzondere leden

Jaar Naam Reden
1949 C. Lammers Oprichter
1968 G. Agterdenbos Erelid
1979? J.S. v.d. Plas Erelid
1985 W. Rutgers Lid van Verdienste
1985 Th.J.W. Lamberts Erelid
1985 W. Verkruissen Erevoorzitter
1995 G. Nieuwenhuis Lid van Verdienste
2007 L.W. Bouwmeester Lid van Verdienste
2007 J.T.C. Buizer Lid van Verdienste
2009 W. van der Velden Lid van Verdienste
2010 C.C. Plantagie Lid van Verdienste
2014 B.J. Balledunks Lid van Verdienste
2014 M.N. Noort Lid van Verdienste
2014 A.J. Roelofs Lid van Verdienste

 

SB

Stimulansbeker/trofee

Jaar Aan Reden
1979 Barcommissie (Wim Rutgers sr. en Jan Wiesener)  
1980 Jo Lamberts vanwege zijn inzet voor de jeugdcommissie en onderhouds­commissie, begeleiding landelijke team en het stimuleren van de jeugdopbouw De Brug
1981 Gerda de Haas vanwege haar vele belangenloze werkzaamheden t.b.v. vele bestuurstaken en hoofdzakelijk voor het wedstrijd­secretariaat.
1982 Jan Wiesener voor zijn vele en belangrijke werk achter, voor en rondom de bar. (Jan Wiesener maakte deel uit van de Barcommissie).
1983 Redactie AKTIEF (Arial Busser, Jaap Jansen en Martin van der Stokker) voor het vele werk aan het clubblad, dat er fantastisch uit begint te zien.
1984 Jeugdcommissie (Jo Lamberts, Gert en Hannie Nieuwenhuis, Jo Vink en H. Heimink) voor erg veel en belangrijk werk voor de jeugd en voor De Brug in het algemeen.
1985 Ted Nieuwenhuis voor zijn vele werk m.b.t. de verzorging van alle wedstrijd­briefjes en ondersteuning van het wedstrijdsecretariaat (daarnaast onderhield Ted het clubhuis; schoon houden, onkruid wieden, etc.).
1986 Wim van der Velden voor zijn grote inzet en acuratesse waarmee het vele en belangrijke werk m.b.t. het bargebeuren door hem is verricht.
1987 Evenementencommissie (Gerda Derksen, Gert Nieuwenhuis en Wim Verkruissen) voor de voortreffelijk verzorgde feestavond en de perfect georganiseerde feestweek (daarnaast een stimulans voor de organisatie van het 40-jarig jubileum in 1989).
1988 Louis Bezemer voor zijn diensten als begeleider van het eerste damesteam (Dames1, bestaande uit Hannie Nieuwenhuis, Sonja Berkhout en Marrie van Schuilenburg, speelde toen landelijk, in de 2e divisie).
1989 Ritha Groot voor haar diensten als jeugdleidster.
1990 Willem Aalders voor zijn vele werkzaamheden de jeugd aangaande (Willem maakte ook deel uit van de jeugdcommissie).
1991 niet uitgereikt bestemming moet zinvol zijn
1992 Wim Rutgers jr. voor zijn pro deo trainingen bij de jeugd
1993 niet uitgereikt  
1994 Commissie 55+ (Theo Lamberts, Wim van der Velden, Wim Verkruissen en Wim van Zoolingen) voor het baanbrekende en met enorme inzet verzette werk om het tafeltennis voor ouderen te promoten en daarmee behaalde succes.
1995 Wim Verkruissen wegens het voortreffelijke werk dat hij verzet heeft voor de verbouwingen van de bar.
1996 niet uitgereikt  
1997 Carel Plantagie voor zijn werk in de redactie; door zijn inzet en werk verschijnt er nu met regelmaat een mooi en flink gevuld clubblad.
1998 Carel Plantagie voor het opzetten en onderhouden van een website van ttv De Brug - ons digitale clubhuis en visitekaartje op Internet.
1999 Wim van der Velden wegens zijn grote verdiensten voor de bar- en de 50+ commissie
2000 Gert Sprenger voor het werven van nieuwe sponsors (borden in de zaal) en hiermee extra inkomsten voor onze vereniging verzorgend.
2001 Jan Wiesener voor zijn inzet en betrokkenheid voor de bar, het 50+ gebeuren en de diverse toernooien (broodjes hamburger).
2002 Elly Govers voor haar betrokkenheid bij onze vereniging en vele werk­zaamheden aangaande de jeugd.
2003 Carel Plantagie voor zijn vele werk als webmaster (renovatie website), redactielid (clubblad), lid van de technische commissie (voorbereiden AK en teamindeling) en overige inzet (kascommissie, jeugdbegeleiding en onderhoud clubgebouw).
2004 Yolanda Stolk voor al haar werkzaamheden voor de jeugd en het jeugd­wedstrijdsecretariaat in het bijzonder.
2005 Carel Plantagie voor zijn werk m.b.t. de teamindeling (najaar 2004 en voorjaar 2005) naast de tal van werkzaamheden die hij al deed.
2006 Commissie "Formeren nieuw bestuur" (Rob Willemsen, Bert van de Beek, Ton de Graaf, Peter ten Napel en Yolanda Stolk) voor hun werk gedurende de maanden juni t/m september m.b.t. de formering van een geheel nieuw bestuur in 2005.
2007 Peter Daems ondanks drukte in zijn privé-leven, heeft hij toch tijd gemaakt voor de jeugdtraining in een onderbezet team.
2008 Dianne Derksen voor haar inzet en werkzaamheden (o.m. de voor­bereiding en organisatie van enkele evenementen) voor onze jeugdleden.
2009 Jubileumcommissie (Erik Bakhuis, Dianne Derksen, Walter Lagrouw, Leonie Melching, Moniek Oudenampsen, Carel Plantagie en Ton Roelofs) voor de organisatie van het jubileumjaar met vele activiteiten en festiviteiten.
2010 Carel Plantagie voor zijn werk in de jubileumcommissie naast de werkzaamheden die hij al deed in de clubbladredactie, technische commissie en internetcommissie.
2011 Duco Verweij voor zijn inzet in de afgelopen jaren en 2010 in het bijzonder: een spoedreparatie na een kortsluiting, herstel van de buitenverlichting en reparatie van de centrale verwarming.
2012 Andries Orré en Aad Moerman voor hun training en begeleiding van spelers met een beperking en de Showdown-spelers.
2013 Gerrit Wools voor zijn vele kluswerkzaamheden in de afgelopen periode; hij is daarbij al vele jaren actief met hand- en spandiensten en bouw van tafeltennishulpmiddelen.
2014 Hans Groot Wesseldijk voor zijn inzet in de afgelopen jaren; als grafisch ontwerper heeft hij ook afgelopen jaar weer veel werk verricht voor onze vereniging. Dankzij hem beschikken we over mooie logo's, borden, prijslijst, huisregelslijst, etc. Maar denk ook aan onze website (vormgeving) en onze clubshirts (bedrukking).
2015 Mike van Doeveren voor zijn inzet in de barcommissie; hij is vaak aanwezig en verricht dan veel werk achter de bar (drankjes) en in de keuken (hapjes).
2016 Jim Bonenberg voor zijn inzet en werk m.b.t. de zonnepanelen en de nieuwe tassenrekken.
2017-2019 niet uitgereikt  

 

CK

Clubkampioenschappen senioren

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1974 onbekend    
2 1974/75 Frans Ruseler    
  1976? Ben Oud    
3 1977/78 Adri Derksen    
4 1978/79 Eric van Loon    
5 1979/80 Niek Buyssen Peter Schonewille Rinus Leeuwenkamp
6 1980/81 Theo Verhulst Gert Nieuwenhuis Hans Kleiboer  
7 81/82 A Frank Lamberts Niek Buyssen Grietsen de Ruiter
  B Leo Bouwmeester Dick Arts Adri Derksen
8 82/83 A Bram Koldenhof Raymond Begina Theo Verhulst
  B Harrie ten Hove Jaap Jansen Chris Busser
9 83/84 A Theo Verhulst Frans Ruseler Rob Wennekendonk
  B Hans de Jong Thirza Wegman Dick Arts
  C Hans Groot Wesseldijk Herman Bonhof Henk Klomp
10 1985 A Jan Los Gert Nieuwenhuis Arie Bosch
  B Hans de Jong Ron Hendriks Leo Bouwmeester
  C Gerrit Slijkhuis Gerda Derksen Arie Schippers
11 1986 A Wim Rutgers Niek Helmer Marcel Streppel
  B Leo Bouwmeester Patrick Verkruissen Adrie Eikendal
  C Jan Buitenhuis Pim Mens Ton Roelofs
12 1987 A Marcel Streppel Bas Wrekenhorst Willem Aalders
  B Rinus Leeuwenkamp Gert Mulder Henk van Hunen
  C Cees Hoogstraten Han Derksen Gerrit Dijkgraaf
13 1988 A Bas Wrekenhorst Eric Burgers Jan Buizer
  B Cees Meijvis Ton Roelofs Cor Ferkenius
  C Hans Groot Wesseldijk Henk Peeters Sandra Kamphuis
14 1989 A Bas Wrekenhorst Cornee van Rossum Marcel Streppel
  B Paul de Zwaan Jaap Jansen Jan van Bruggen
  C John Bernhard Ruud Willems Henk Barelds
15 1990 A Erik Burgers Marco Noort Marcel Heringa
  B Peter Wals Cees Meijvis Jan van Bruggen
  C John Bernhard Carel Plantagie Joop Iedema
16 1991 A Ronald van Ham Marcel Streppel Jan Buizer
  B Bert Pikkaart Rinus Leeuwenkamp Wim Jacobsen
  C Wim Hendriks Frans Pennings Cees Hoogstraten
17 1992 A Eric Burgers Ronald van Ham Jan Los
  B Ton Roelofs Henk van Hunen Suy Pham
18 1993 A Bert de Ree Theo Verhulst Ronald van Ham
  B Hans Groot Wesseldijk Suy Pham Eddy Eggink
19 1994 A Marco Noort Jan Los Ronald van Ham
  B Jaron Zomer Maurice Groenen Ton van de Berg
20 1995 A Ronald van Ham Jan Los Charles Schwarte
  B Bert van der Beek Patrick Verkruissen Jan Buitenhuis
21 1996 A Ronald van Ham Jan Los Andries van Bruggen
  B Eddy Eggink Hans Groot Wesseldijk Moniek Oudenampsen
22 1997 A Ronald van Ham Erik Burgers John Hartgers
  B Bert van der Beek Hans Groot Wesseldijk Jan Buitenhuis
23 1998 A Peter Daems Jan Los Peter Wals
  B Moniek Oudenampsen Cees Meijvis Pascal Emens
24 1999 A Ronald van Ham Erik Burgers Peter Daems
  B Peter ten Napel Remco van Veldhuizen Jan Buitenhuis
25 2000 Ronald van Ham Peter Wals Andries van Bruggen
26 2001 A Ronald van Ham Erik Burgers Chi-Lu Cheng
  B Suzan Blaauw Carel Plantagie Jochen Schmitz
27 2002 Ronald van Ham Bas Wrekenhorst Chi-Lu Cheng
28 2003 Jan Los Andries van Bruggen John Hartgers
29 2004 Bas Wrekenhorst Andries van Bruggen Peter Wals
30 2005 Laurens Faas Michiel Voskamp Marco Noort
  3 Henk van Hunen Ton Roelofs Carel Plantagie
  4 Ronald de Jong Ton de Graaf Monique Oudenampsen
  5 Willem Hendriksen Rob Willemsen Yolanda Stolk
31 2006 Bas Wrekenhorst Waldo Hagenaars Koen Molewijk
  2 Leonie Melching Jan Buizer Jochen Schmitz
  3 Peter Kalma Ronald de Jong Gert Sprenger
  4 Jort de Vries Rob Willemsen Ekrem Karharman
32 2007 Waldo Hagenaars Jan Los Koen Molewijk
  3 Gert Sprenger Ekrem Karharman Henk van Hunen
33 2008 Waldo Hagenaars Bas Wrekenhorst Ronald van Ham
  2 Willem Aalders Christiaan Brouwer Peter ten Napel
  3 Gert Sprenger Henk van Hunen Walter Lagrouw
  4 Eelco Zuidervaart Hans de Jong Rob Willemsen
34 2009 Rüdiger Gerhart Marcel Streppel  
  2 Willem Aalders Jeroen Meester Jan Schutterop
  3 Henk van Hunen Peter Staal  
35 2010 Waldo Hagenaars Bas Wrekenhorst  
  3 André de Ruiter Carel Plantagie  
36 2011 Bas Wrekenhorst Christiaan Brouwer  
  2 Kevin Willemsen Willem Aalders  
  3 André de Ruiter Gert Sprenger  
  4 Gerrit Wijngaards Lammert Duerink  
37 2012 Marco Noort Jan Los  
  2 Jochem Schmitz Peter ten Napel Willem Aalders
  3 Peter Kalma Gerrit Wijngaards
38 2013 Christiaan Brouwer Jan Los  
  3 Peter Schaller Carel Plantagie Jim Bonenberg
39 2014 Sander Riezebos Christiaan Brouwer  
  3 Ekrem Karharman Ton de Graaf, Sipko van Luttikhuizen en Carel Plantagie
40 2015 Waldo Hagenaars Bas Wrekenhorst  
  3 Ton de Graaf Peter Schaller Carel Plantagie
41 2016 Waldo Hagenaars Bas Wrekenhorst Chris Brouwer / Peter ten Napel
  3 Ekrem Karharman Aike Uenk Frank Schilpzand / Bernd Buitenhuis
  6 Miranda Reuvers Thea Uenk Anita Onderstal
42 2017 Waldo Hagenaars Christiaan Brouwer Sander Riezebos / Dick Rusch
  3 Gert-Jan van Tol Peter Schaller Carel Plantagie
  6 Anita Onderstal Rick Brietenstein  
43 2018 Waldo Hagenaars Bas Wrekenhorst Roy Bedaf / Edwin Tiele
  2 Marc Bouwmeester Paul Zuidervaart Jan Buizer / Eelco Zuidervaart
  4 Carel Plantagie Gerrit Wools Zhi-Lin Liu
44 2019 Edwin Tiele Waldo Hagenaars Mulenga Shabani / Bas Wrekenhorst
  3/4 Ernst de Vogel André de Ruiter  
  5/6 Gerrit Wools Erik de Kruijff  

 

DT

Dubbeltoernooi

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1985 Pieter Nijhof Wim Rutgers sr. Ton van de Berg
2 1992 Ronald van Ham + Colette Nummerdor Harry Kers + René (introducé)  
3 1993 Rinus Leeuwenkamp + Henk van Hunen Hannie Nieuwenhuis + Theo Lamberts Ronald van Ham + Colette van Ham-Nummerdor
4 1994 Marco Noort + Jaron Zomer Andries van Bruggen + Jan Grutterswijk Bram Koldenhof + Manon Verkruissen-Arts
5 1995 Ronald van Ham + Colette Nummerdor Ben Belgers + Ton van de Berg  
6 1996 Waldo Hagenaars + Janine Woerts Jan Los + Wim van Zoolingen Peter Daems + Piet Daems
7 1997 Peter Wals + Harry Link Andries van Bruggen + Bert van der Beek  
8 1998 Jan Los + Wim van Zoolingen Erik Burgers + Manon Arts Ronald van Ham + Raymond van Ham
9 1999 Ronald van Ham + Colette Nummerdor Erik Burgers + Maurice Groenen Rinus Leeuwenkamp + Carel Plantagie
10 2000 Piet Daems + Piet Visser John Hartgers + Peter Staal  
11 2001 Franck Blaauw + Lammert Duerink Erik Burgers + Raymond van Ham Peter Wals + Jan Buitenhuis
12 2002 Peter Staal + André de Ruiter Remco van Veldhuizen + Dick Arts Andries van Bruggen + Rob van de Weerd
13 2003 John Hartgers + André de Ruiter Ronald van Ham + Marieke Duco Verwey + Linda Stolk
14 2004 Peter Staal + Peter ten Napel Jochen Schmitz + André de Ruiter Marcel Lutgerink + Lennaerd Bakker
15 2005 Jan Los + Ronald de Jong Peter Wals + Ton Roelofs  
16 2006 Piet Daems + Piet Visser Peter Wals + Ton Roelofs Linda Stolk + Frank Bruggeman
17 2007 Piet Daems + Piet Visser Ronald de Jong + Marc Elshout Lennaerd Bakker + Eelco Zuidervaart
18 2008 Linda Stolk + Jeroen Meester Peter ten Napel + Dick Arts  
19 2009 Marc Bouwmeester + Boris Meester Charles Schwarte + Mike van Doeveren  
20 2010 Charles Schwarte + Mike van Doeveren Rob Willemsen + Kevin Willemsen  
21 2011 Willem Aalders + André de Ruiter Charles Schwarte + Lammert Duerink  
22 2012 Peter ten Napel + Mike van Doeveren Jochen Schmitz + Gerrit Wijngaards  
  2013 Geen DT i.v.m. 1e Triatlon
23 2014 Ekrem Karharman + Ben Belgers Peter Schaller + Tamara Huigen Funkoppels:
1e: Gerrit Wools + Wilco Wools
2e: Marco Noort + Hero Noort
24 2015 Open klasse:
1e: Waldo Hagenaars + Charles Schwarte
2e: Roy van Bedaf + Corinne Marsman
3e/4e klasse:
1e: Jeroen Bonenberg + Kees Dijkzeul
2e: Ekrem Karharman + Ben Belgers
Funkoppels:
1e: Jason van Rijssen + Kevin van Ryssen
2e: Ashwin Wools + Wilco Wools
25 2016 Open klasse:
1e: Ekrem Karharman + Bert Steur
  Funkoppels:
1e: Gerrit Wools + Wilco Wools
2e: Jason van Rijssen + Leroy Brietenstein
26 2017 Open klasse:
Waldo Hagenaars + Charles Schwarte
  Funkoppels:
onbekend
27 2018 Open klasse:
1e: Gerit Wijngaards + Eelco Zuidervaart
2e: Peter ten Napel + Frank Schilpzand
  Funkoppels:
1e: Marco Noort + Hero Noort
2e: Jeroen Reuvers + Jason van Rijssen
27 2019 Open klasse:
1e: Waldo Hagenaars + Dick Rush
2e: Edwin Tiele + Linda Stolk
3e/4e klasse:
1e: Ekrem Karharman + Ben Belgers
2e: Ronald de Jong + Niels
Funkoppels:
1e: Andries van Bruggen + Sylke Boonstra
2e: Henk van Zuiden + Wilco Wools

 

TT

Triatlon (toernooi)

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 2013 Charles Schwarte + Mike van Doeveren + Christiaan Brouwer
2 2014 Dick Rush + Jeroen Reuvers
3 2016 Roy Bedaf + Gregory Florax
4 2017 Dick Rusch + Jeroen Reuvers + Christiaan Brouwer
5 2018 Christiaan Brouwer + Jeroen Reuvers

 

HT

HEMA-toernooi

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1996 Ton Roelofs    
2 1997 Harry Kers Peter Wals Henk van Hunen
3 1998 Jan Los Marco Noort Rinus Leeuwenkamp
4 1999 Jan Los Ronald van Ham Marco Noort
5 2000 Jan Los Waldo Haagenaars Remco van Veldhuizen
6 2001 Peter Wals Jan Los Bert de Ree
7 2002 Slavik Prosjkin Willem Aalders Peter Staal
8 2003 Slavik Prosjkin Rob Willemsen (vader van jeugdlid) Leo Meulenbroek (vader van jeugdlid)
9 2004 Bert de Ree Marcel Streppel Rob Willemsen (vader van jeugdlid)
10 2005 Peter Schaller John Hartgers Bas Krijgsman (jeugdlid)
11 2006 Rinus Vunderink Jort de Vries Linda Stolk (jeugdlid)
12 2007 Henny ten Tije Tamara Huigen Leo Meulenbroek
13 2008 Mike van Doeveren Tamara Huigen Mark Elshout
14 2009 Rob Willemsen Harry Kers Tamara Huigen
- 2010-2012 Geen Hematoernooi Te weinig belangstelling  

 

ST

Starttoernooi

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1982 Gert Mulder Jaap Jansen Henk van Hunen
2 1983 Jaap Jansen Wim Rutgers jr. Dick Arts
3 1984 Wim van Zoolingen jr. Dick Arts Jaap Jansen
4 1985 Wim Rutgers jr. Gert Mulder Rinus Vunderink
5 1986 Niek Helmer Marco Noort Bas Wrekenhorst
6 1987 Willem Aalders    
- 1988 Geen Starttoernooi  
- 1989 Geen Starttoernooi ivm Nacht van De Brug 40-jarig jubileum
- 1990 idem ivm Nacht van De Brug
- 1991 idem  
7 1992 John Hartgers Wim Hendriks Bert de Ree
8 1993 Jan Los Willem Aalders Rudy Rutgers
9 1994 Jaap Jansen    
10 1995 Rudy Rutgers Rinus Vunderink Bert de Ree
11 1996 John Hartgers Eddy Eggink Bert de Ree
12 1997 Jan Buizer Bert de Ree Marco Noort
13 1998 Suy Pham Peter Wals Marco Noort
14 1999 Willem Aalders Jan Los Marco Noort
15 2000 Peter Staal Dick Arts John Hartgers
16 2001 Thijs Groot (jeugdlid) Jan Los Marco Noort
17 2002 Jan Los Peter Wals Alexander Klomps (jgd)
18 2003 Jan Los John Hartgers Linda Stolk (jgd)
19 2004 Peter Wals Bert Steur Bert de Ree
20 2005 Laurens Faas John Hartgers Jochen Schmitz
21 2006 Peter Wals Jan Los Peter Staal
22 2007 Erik Bakhuijs Willem Aalders Peter Staal
23 2008 Tamara Huigen John Hartgers Bert de Ree
- 2009 Geen Starttoernooi i.v.m. Vroege start competitie  
24 2010 Linda Stolk Walter Lagrouw  
- 2011 Geen Starttoernooi i.v.m. Apeldoornse Kampioenschappen  
25 2012 Christiaan Brouwer Kevin Willemsen  
26 2013 Jeroen Reuvers Peter ten Napel Willem Aalders
24 2014 Peter ten Napel Jan Los  
25 2015 Willem Aalders Peter ten Napel Jeroen Reuvers
26 2016 Willem Aalders Ernst de Vogel Tamara Huigen / Johan Korthout
27 2017 Gerrit Wijngaards Peter ten Napel Ekrem Karharman / Willem Aalders
28 2018 Ernst de Vogel Peter Staal Ronald de Jong

 

NB

Nacht van de Brug

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1989   40jr-Jubileum  
2 1990 Bas Wrekenhorst    
3 1991 (Wel gespeeld, maar de uitslag is helaas niet meer bekend)
4 1992 Andries van Bruggen Willem Aalders Jan Los
- 1993 (Afgelast wegens te weinig aanmeldingen)
5 2009 Waldo Hagenaars Rüdiger Gerhart Leonie Melching
- 2014 (Afgelast wegens te weinig aanmeldingen)

 

VT

Wim Rutgers veteranentoernooi

Nr Jaar Eerste plaats Tweede plaats Derde plaats
1 1982 Jan van Loon (De Veluwe)    
2 1983 Wim Reinders (WSV) Jan van Loon (De Veluwe) Wim Vermeulen (De Veluwe)
3 1984 Cees Hagenaars (VMI) Jo Lamberts (De Brug) Wim Reinders (WSV)
4 1985 Richard Lyth (Gelvandria) Jo Lamberts (De Brug) Coos Clavel (De Brug)
5 1986 Rinus Leeuwenkamp (De Brug) Jo Lamberts (De Brug) Fenny Tjeerds (Gelvandria)
6 1987 Cees Hagenaars (VMI)   Arie Bosch (De Brug)
7 1988 Leo Bouwmeester (De Brug) Gertie Post (Gelvandria) Wim v.d. Velden (De Brug)
8 1989 Arie Bosch (De Brug) Wim Jacobsen (De Brug) Jo Lamberts (De Brug)
9 1990 Arie Bosch (De Brug) Bram Koldenhof (De Brug) Rinus Leeuwenkamp (De Brug)
10 1991 Herman Itjang (Torenstad)    
11 1992 Arie Bosch (Gelvandria) Gert Mulder Andries van Bruggen (De Brug)
12 1993 Gertie Post (Gelvandria) Bram Koldenhof (De Brug) Henk Hystek (Gelvandria)
13 1994 Teun Heukels (DTTC) Andries van Bruggen (De Brug) Dick Arts (De Brug)
14 1995 Herman Jonker (De Lieverdjes)    
15 1996 Rinus Leeuwenkamp (De Brug) Herman Jonker (De Lieverdjes) Bram Koldenhof (De Brug)
16 1997 Dick Arts (De Brug) Gertie Post (Gelvandria) Peter Hupkens (Swift)
17 1998 Gertie Post (Gelvandria) Suy Pham (De Brug) Richard Lyth (Gelvandria)
18 1999 Willem Aalders (De Brug) Andries van Bruggen (De Brug)  
19 2000 Willem Aalders (De Brug) Hans Hoogland (Gelvandria) Andries van Bruggen (De Brug)
20 2001 Willem Aalders (De Brug) Bert de Ree (De Brug) Dick Arts (De Brug)
21 2002 Bert de Ree (De Brug) Frans Tempessy (Torenstad) Willem Aalders (De Brug)
22 2003 Willem Aalders (De Brug) Jan Buitenhuis (De Brug) Henk van den Heuvel (Gelvandria)
23 2004 Henk Emens (Wijk 16) Henk van Hunen (De Brug) Ronald Bergman (Wijk 16)
24 2005 Willem Aalders (De Brug) René van Minde (Gelvandria)  
25 2006 Ton Roelofs (De Brug) Rinus Leeuwenkamp (De Brug)  
26 2007 Peter Draaijer (Trias) Dick de Wilde (Futura)  
27 2008 Marcel Streppel (De Brug) Peter Staal (De Lieverdjes)  
28 2009 60+ Piet Korstanje (Zwolle) Piet Daems (Spinners) Rein van Dam (De Veluwe)
    40+ Peter Wals (De Brug) Rüdiger Gerhart (De Brug) Charles van de Ven (Futura)
29 2010 Peter Wals (De Brug) Henk Emens (Wijk 16)  
30 2011 Gert Sprenger (De Brug) Charles Schwarte (De Brug)  
31 2012 Bert de Ree (De Brug) Piet Daems (De Spinners)  
32 2013 Bert van Tent (Gelvandria) Rob van Bokhorst (Gelvandria)  
33 2014 Piet Korstanje (Swifterbant) Marco Lub (De Brug)  
34 2015 Wim Pol (Gelvandria) Gert Mulder  
35 2016 John Hartgers (De Brug) Jan Buizer (De Brug)  
36 2017 Jochen Schmitz (De Brug) Jan Buizer (De Brug)  
37 2018 Willem Aalders (De Brug) Ronald de Jong (De Brug)  

 

terug naar boven