Vereniging > Eregalerij

Algemeen

Dit is onze ‘hall of fame‘. Hierin staan onze bijzondere leden en (voor zover te achterhalen was) alle clubkampioenen en toernooiwinnaars.

Maak een keuze uit één van de tabbladen voor de verschillende opsommingen:
BL = Bijzondere leden (ereleden en leden van verdienste)
SB = Stimulansbeker/trofee
CK = Clubkampioenschappen (senioren)
DT = Dubbeltoernooi
TT = Triatlon (met darten en tafelvoetbal)
HT = HEMA-toernooi (met HEMA-batjes en toegift-handicap)
ST = Starttoernooi (met toegift-handicap)
NB = Nacht van de Brug (iedereen speelt tegen iedereen)
VT = Veteranentoernooi

BL

Bijzondere leden

JaarNaamReden
1949C. Lammers (Kees)Oprichter
1968G. Agterdenbos (Gerrit)Erelid
1979?J.S. v.d. Plas (Jo)Erelid
1985W. Rutgers (Wim)Lid van Verdienste
1985Th.J.W. Lamberts (Theo)Erelid
1985W. Verkruissen (Wim)Erevoorzitter
1995G. Nieuwenhuis (Gert)Lid van Verdienste
2007L.W. Bouwmeester (Leo)Lid van Verdienste
2007J.T.C. Buizer (Jan)Lid van Verdienste
2009W. van der Velden (Wim)Lid van Verdienste
2010C.C. Plantagie (Carel)Lid van Verdienste
2014B.J. Balledunks (Ben)Lid van Verdienste
2014M.N. Noort (Marco)Lid van Verdienste
2014A.J. Roelofs (Ton)Lid van Verdienste
2019R. Willemsen (Rob)Lid van Verdienste
2019W.W.J. Aalders (Willem)Lid van Verdienste
2019A.C.W. de Graaf (Ton)Lid van Verdienste
2022J.T.C. Buizer (Jan)Erelid

SB

Stimulansbeker/trofee

JaarAanReden
1979Barcommissie (Wim Rutgers sr. en Jan Wiesener) 
1980Jo Lambertsvanwege zijn inzet voor de jeugdcommissie en onderhouds­commissie, begeleiding landelijke team en het stimuleren van de jeugdopbouw De Brug
1981Gerda de Haasvanwege haar vele belangenloze werkzaamheden t.b.v. vele bestuurstaken en hoofdzakelijk voor het wedstrijd­secretariaat.
1982Jan Wiesenervoor zijn vele en belangrijke werk achter, voor en rondom de bar. (Jan Wiesener maakte deel uit van de Barcommissie).
1983Redactie AKTIEF (Arial Busser, Jaap Jansen en Martin van der Stokker)voor het vele werk aan het clubblad, dat er fantastisch uit begint te zien.
1984Jeugdcommissie (Jo Lamberts, Gert en Hannie Nieuwenhuis, Jo Vink en H. Heimink)voor erg veel en belangrijk werk voor de jeugd en voor De Brug in het algemeen.
1985Ted Nieuwenhuisvoor zijn vele werk m.b.t. de verzorging van alle wedstrijd­briefjes en ondersteuning van het wedstrijdsecretariaat (daarnaast onderhield Ted het clubhuis; schoon houden, onkruid wieden, etc.).
1986Wim van der Veldenvoor zijn grote inzet en acuratesse waarmee het vele en belangrijke werk m.b.t. het bargebeuren door hem is verricht.
1987Evenementencommissie (Gerda Derksen, Gert Nieuwenhuis en Wim Verkruissen)voor de voortreffelijk verzorgde feestavond en de perfect georganiseerde feestweek (daarnaast een stimulans voor de organisatie van het 40-jarig jubileum in 1989).
1988Louis Bezemervoor zijn diensten als begeleider van het eerste damesteam (Dames1, bestaande uit Hannie Nieuwenhuis, Sonja Berkhout en Marrie van Schuilenburg, speelde toen landelijk, in de 2e divisie).
1989Ritha Grootvoor haar diensten als jeugdleidster.
1990Willem Aaldersvoor zijn vele werkzaamheden de jeugd aangaande (Willem maakte ook deel uit van de jeugdcommissie).
1991niet uitgereiktbestemming moet zinvol zijn
1992Wim Rutgers jr.voor zijn pro deo trainingen bij de jeugd
1993niet uitgereikt 
1994Commissie 55+ (Theo Lamberts, Wim van der Velden, Wim Verkruissen en Wim van Zoolingen)voor het baanbrekende en met enorme inzet verzette werk om het tafeltennis voor ouderen te promoten en daarmee behaalde succes.
1995Wim Verkruissenwegens het voortreffelijke werk dat hij verzet heeft voor de verbouwingen van de bar.
1996niet uitgereikt 
1997Carel Plantagievoor zijn werk in de redactie; door zijn inzet en werk verschijnt er nu met regelmaat een mooi en flink gevuld clubblad.
1998Carel Plantagievoor het opzetten en onderhouden van een website van ttv De Brug – ons digitale clubhuis en visitekaartje op Internet.
1999Wim van der Veldenwegens zijn grote verdiensten voor de bar- en de 50+ commissie
2000Gert Sprengervoor het werven van nieuwe sponsors (borden in de zaal) en hiermee extra inkomsten voor onze vereniging verzorgend.
2001Jan Wiesenervoor zijn inzet en betrokkenheid voor de bar, het 50+ gebeuren en de diverse toernooien (broodjes hamburger).
2002Elly Goversvoor haar betrokkenheid bij onze vereniging en vele werk­zaamheden aangaande de jeugd.
2003Carel Plantagievoor zijn vele werk als webmaster (renovatie website), redactielid (clubblad), lid van de technische commissie (voorbereiden AK en teamindeling) en overige inzet (kascommissie, jeugdbegeleiding en onderhoud clubgebouw).
2004Yolanda Stolkvoor al haar werkzaamheden voor de jeugd en het jeugd­wedstrijdsecretariaat in het bijzonder.
2005Carel Plantagievoor zijn werk m.b.t. de teamindeling (najaar 2004 en voorjaar 2005) naast de tal van werkzaamheden die hij al deed.
2006Commissie “Formeren nieuw bestuur” (Rob Willemsen, Bert van de Beek, Ton de Graaf, Peter ten Napel en Yolanda Stolk)voor hun werk gedurende de maanden juni t/m september m.b.t. de formering van een geheel nieuw bestuur in 2005.
2007Peter Daemsondanks drukte in zijn privé-leven, heeft hij toch tijd gemaakt voor de jeugdtraining in een onderbezet team.
2008Dianne Derksenvoor haar inzet en werkzaamheden (o.m. de voor­bereiding en organisatie van enkele evenementen) voor onze jeugdleden.
2009Jubileumcommissie (Erik Bakhuis, Dianne Derksen, Walter Lagrouw, Leonie Melching, Moniek Oudenampsen, Carel Plantagie en Ton Roelofs)voor de organisatie van het jubileumjaar met vele activiteiten en festiviteiten.
2010Carel Plantagievoor zijn werk in de jubileumcommissie naast de werkzaamheden die hij al deed in de clubbladredactie, technische commissie en internetcommissie.
2011Duco Verweijvoor zijn inzet in de afgelopen jaren en 2010 in het bijzonder: een spoedreparatie na een kortsluiting, herstel van de buitenverlichting en reparatie van de centrale verwarming.
2012Andries Orré en Aad Moermanvoor hun training en begeleiding van spelers met een beperking en de Showdown-spelers.
2013Gerrit Woolsvoor zijn vele kluswerkzaamheden in de afgelopen periode; hij is daarbij al vele jaren actief met hand- en spandiensten en bouw van tafeltennishulpmiddelen.
2014Hans Groot Wesseldijkvoor zijn inzet in de afgelopen jaren; als grafisch ontwerper heeft hij ook afgelopen jaar weer veel werk verricht voor onze vereniging. Dankzij hem beschikken we over mooie logo’s, borden, prijslijst, huisregelslijst, etc. Maar denk ook aan onze website (vormgeving) en onze clubshirts (bedrukking).
2015Mike van Doeverenvoor zijn inzet in de barcommissie; hij is vaak aanwezig en verricht dan veel werk achter de bar (drankjes) en in de keuken (hapjes).
2016Jim Bonenbergvoor zijn inzet en werk m.b.t. de zonnepanelen en de nieuwe tassenrekken.
2017-2023niet uitgereikt 

CK

Clubkampioenschappen senioren

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11974onbekend  
21974/75Frans Ruseler  
 1976?Ben Oud  
31977/78Adri Derksen  
41978/79Eric van Loon  
51979/80Niek BuyssenPeter SchonewilleRinus Leeuwenkamp
61980/81Theo VerhulstGert NieuwenhuisHans Kleiboer 
781/82 AFrank LambertsNiek BuyssenGrietsen de Ruiter
 BLeo BouwmeesterDick ArtsAdri Derksen
882/83 ABram KoldenhofRaymond BeginaTheo Verhulst
 BHarrie ten HoveJaap JansenChris Busser
983/84 ATheo VerhulstFrans RuselerRob Wennekendonk
 BHans de JongThirza WegmanDick Arts
 CHans Groot WesseldijkHerman BonhofHenk Klomp
101985 AJan LosGert NieuwenhuisArie Bosch
 BHans de JongRon HendriksLeo Bouwmeester
 CGerrit SlijkhuisGerda DerksenArie Schippers
111986 AWim RutgersNiek HelmerMarcel Streppel
 BLeo BouwmeesterPatrick VerkruissenAdrie Eikendal
 CJan BuitenhuisPim MensTon Roelofs
121987 AMarcel StreppelBas WrekenhorstWillem Aalders
 BRinus LeeuwenkampGert MulderHenk van Hunen
 CCees HoogstratenHan DerksenGerrit Dijkgraaf
131988 ABas WrekenhorstEric BurgersJan Buizer
 BCees MeijvisTon RoelofsCor Ferkenius
 CHans Groot WesseldijkHenk PeetersSandra Kamphuis
141989 ABas WrekenhorstCornee van RossumMarcel Streppel
 BPaul de ZwaanJaap JansenJan van Bruggen
 CJohn BernhardRuud WillemsHenk Barelds
151990 AErik BurgersMarco NoortMarcel Heringa
 BPeter WalsCees MeijvisJan van Bruggen
 CJohn BernhardCarel PlantagieJoop Iedema
161991 ARonald van HamMarcel StreppelJan Buizer
 BBert PikkaartRinus LeeuwenkampWim Jacobsen
 CWim HendriksFrans PenningsCees Hoogstraten
171992 AEric BurgersRonald van HamJan Los
 BTon RoelofsHenk van HunenSuy Pham
181993 ABert de ReeTheo VerhulstRonald van Ham
 BHans Groot WesseldijkSuy PhamEddy Eggink
191994 AMarco NoortJan LosRonald van Ham
 BJaron ZomerMaurice GroenenTon van de Berg
201995 ARonald van HamJan LosCharles Schwarte
 BBert van der BeekPatrick VerkruissenJan Buitenhuis
211996 ARonald van HamJan LosAndries van Bruggen
 BEddy EgginkHans Groot WesseldijkMoniek Oudenampsen
221997 ARonald van HamErik BurgersJohn Hartgers
 BBert van der BeekHans Groot WesseldijkJan Buitenhuis
231998 APeter DaemsJan LosPeter Wals
 BMoniek OudenampsenCees MeijvisPascal Emens
241999 ARonald van HamErik BurgersPeter Daems
 BPeter ten NapelRemco van VeldhuizenJan Buitenhuis
252000Ronald van HamPeter WalsAndries van Bruggen
262001 ARonald van HamErik BurgersChi-Lu Cheng
 BSuzan BlaauwCarel PlantagieJochen Schmitz
272002Ronald van HamBas WrekenhorstChi-Lu Cheng
282003Jan LosAndries van BruggenJohn Hartgers
292004Bas WrekenhorstAndries van BruggenPeter Wals
302005Laurens FaasMichiel VoskampMarco Noort
 3Henk van HunenTon RoelofsCarel Plantagie
 4Ronald de JongTon de GraafMonique Oudenampsen
 5Willem HendriksenRob WillemsenYolanda Stolk
312006Bas WrekenhorstWaldo HagenaarsKoen Molewijk
 2Leonie MelchingJan BuizerJochen Schmitz
 3Peter KalmaRonald de JongGert Sprenger
 4Jort de VriesRob WillemsenEkrem Karharman
322007Waldo HagenaarsJan LosKoen Molewijk
 3Gert SprengerEkrem KarharmanHenk van Hunen
332008Waldo HagenaarsBas WrekenhorstRonald van Ham
 2Willem AaldersChristiaan BrouwerPeter ten Napel
 3Gert SprengerHenk van HunenWalter Lagrouw
 4Eelco ZuidervaartHans de JongRob Willemsen
342009Rüdiger GerhartMarcel Streppel 
 2Willem AaldersJeroen MeesterJan Schutterop
 3Henk van HunenPeter Staal 
352010Waldo HagenaarsBas Wrekenhorst 
 3André de RuiterCarel Plantagie 
362011Bas WrekenhorstChristiaan Brouwer 
 2Kevin WillemsenWillem Aalders 
 3André de RuiterGert Sprenger 
 4Gerrit WijngaardsLammert Duerink 
372012Marco NoortJan Los 
 2Jochem SchmitzPeter ten NapelWillem Aalders
 3Peter KalmaGerrit Wijngaards
382013Christiaan BrouwerJan Los 
 3Peter SchallerCarel PlantagieJim Bonenberg
392014Sander RiezebosChristiaan Brouwer 
 3Ekrem KarharmanTon de Graaf, Sipko van Luttikhuizen en Carel Plantagie
402015Waldo HagenaarsBas Wrekenhorst 
 3Ton de GraafPeter SchallerCarel Plantagie
412016Waldo HagenaarsBas WrekenhorstChris Brouwer / Peter ten Napel
 3Ekrem KarharmanAike UenkFrank Schilpzand / Bernd Buitenhuis
 6Miranda ReuversThea UenkAnita Onderstal
422017Waldo HagenaarsChristiaan BrouwerSander Riezebos / Dick Rusch
 3Gert-Jan van TolPeter SchallerCarel Plantagie
 6Anita OnderstalRick Brietenstein 
432018Waldo HagenaarsBas WrekenhorstRoy Bedaf / Edwin Tiele
 2Marc BouwmeesterPaul ZuidervaartJan Buizer / Eelco Zuidervaart
 4Carel PlantagieGerrit WoolsZhi-Lin Liu
442019Edwin TieleWaldo HagenaarsMulenga Shabani / Bas Wrekenhorst
 3/4Ernst de VogelAndré de Ruiter 
 5/6Gerrit WoolsErik de Kruijff 
2020Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
452021Bas WrekenhorstEwoud van Velzen
462022Bas WrekenhorstJeroen Reuvers
3Theo van Ham
5Gerrit Wools
472023Waldo HagenaarsPeter Draaijer
2Mike Schopman
4Lammert Duerink
recr.Jack van der Veer

DT

Dubbeltoernooi

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11985Pieter NijhofWim Rutgers sr.Ton van de Berg
21992Ronald van Ham + Colette NummerdorHarry Kers + René (introducé) 
31993Rinus Leeuwenkamp + Henk van HunenHannie Nieuwenhuis + Theo LambertsRonald van Ham + Colette van Ham-Nummerdor
41994Marco Noort + Jaron ZomerAndries van Bruggen + Jan GrutterswijkBram Koldenhof + Manon Verkruissen-Arts
51995Ronald van Ham + Colette NummerdorBen Belgers + Ton van de Berg 
61996Waldo Hagenaars + Janine WoertsJan Los + Wim van ZoolingenPeter Daems + Piet Daems
71997Peter Wals + Harry LinkAndries van Bruggen + Bert van der Beek 
81998Jan Los + Wim van ZoolingenErik Burgers + Manon ArtsRonald van Ham + Raymond van Ham
91999Ronald van Ham + Colette NummerdorErik Burgers + Maurice GroenenRinus Leeuwenkamp + Carel Plantagie
102000Piet Daems + Piet VisserJohn Hartgers + Peter Staal 
112001Franck Blaauw + Lammert DuerinkErik Burgers + Raymond van HamPeter Wals + Jan Buitenhuis
122002Peter Staal + André de RuiterRemco van Veldhuizen + Dick ArtsAndries van Bruggen + Rob van de Weerd
132003John Hartgers + André de RuiterRonald van Ham + MariekeDuco Verwey + Linda Stolk
142004Peter Staal + Peter ten NapelJochen Schmitz + André de RuiterMarcel Lutgerink + Lennaerd Bakker
152005Jan Los + Ronald de JongPeter Wals + Ton Roelofs 
162006Piet Daems + Piet VisserPeter Wals + Ton RoelofsLinda Stolk + Frank Bruggeman
172007Piet Daems + Piet VisserRonald de Jong + Marc ElshoutLennaerd Bakker + Eelco Zuidervaart
182008Linda Stolk + Jeroen MeesterPeter ten Napel + Dick Arts 
192009Marc Bouwmeester + Boris MeesterCharles Schwarte + Mike van Doeveren 
202010Charles Schwarte + Mike van DoeverenRob Willemsen + Kevin Willemsen 
212011Willem Aalders + André de RuiterCharles Schwarte + Lammert Duerink 
222012Peter ten Napel + Mike van DoeverenJochen Schmitz + Gerrit Wijngaards 
 2013Geen DT i.v.m. 1e Triatlon
232014Ekrem Karharman + Ben BelgersPeter Schaller + Tamara HuigenFunkoppels:
1e: Gerrit Wools + Wilco Wools
2e: Marco Noort + Hero Noort
242015Open klasse:
1e: Waldo Hagenaars + Charles Schwarte
2e: Roy van Bedaf + Corinne Marsman
3e/4e klasse:
1e: Jeroen Bonenberg + Kees Dijkzeul
2e: Ekrem Karharman + Ben Belgers
Funkoppels:
1e: Jason van Rijssen + Kevin van Ryssen
2e: Ashwin Wools + Wilco Wools
252016Open klasse:
1e: Ekrem Karharman + Bert Steur
 Funkoppels:
1e: Gerrit Wools + Wilco Wools
2e: Jason van Rijssen + Leroy Brietenstein
262017Open klasse:
Waldo Hagenaars + Charles Schwarte
 Funkoppels:
onbekend
272018Open klasse:
1e: Gerit Wijngaards + Eelco Zuidervaart
2e: Peter ten Napel + Frank Schilpzand
 Funkoppels:
1e: Marco Noort + Hero Noort
2e: Jeroen Reuvers + Jason van Rijssen
272019Open klasse:
1e: Waldo Hagenaars + Dick Rusch
2e: Edwin Tiele + Linda Stolk
3e/4e klasse:
1e: Ekrem Karharman + Ben Belgers
2e: Ronald de Jong + Niels
Funkoppels:
1e: Andries van Bruggen + Sylke Boonstra
2e: Henk van Zuiden + Wilco Wools
2020Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
2021Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
282022Gerrit Wijngaards + Jornert GlimmerveenStijn Koller + Jeroen Reuvers
292023Gerrit Wijngaards + Koen WuiteHero + Marco NoortFunkoppels:
1e: Leroy Brietenstein + Joost Smit
2e: Jan Buizer + Khrystyna

TT

Triatlon (toernooi)

NrJaarEerste plaats
12013Charles Schwarte + Mike van Doeveren + Christiaan Brouwer
22014Dick Rusch + Jeroen Reuvers
32016Roy Bedaf + Gregory Florax
42017Dick Rusch + Jeroen Reuvers + Christiaan Brouwer
52018Christiaan Brouwer + Jeroen Reuvers
2019Te weinig aanmeldingen.
2020Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
2021Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
62022Robin van der Elst
2023Te weinig aanmeldingen.

HT

Hema-toernooi

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11996Ton Roelofs  
21997Harry KersPeter WalsHenk van Hunen
31998Jan LosMarco NoortRinus Leeuwenkamp
41999Jan LosRonald van HamMarco Noort
52000Jan LosWaldo HagenaarsRemco van Veldhuizen
62001Peter WalsJan LosBert de Ree
72002Slavik ProsjkinWillem AaldersPeter Staal
82003Slavik ProsjkinRob Willemsen (vader van jeugdlid)Leo Meulenbroek (vader van jeugdlid)
92004Bert de ReeMarcel StreppelRob Willemsen (vader van jeugdlid)
102005Peter SchallerJohn HartgersBas Krijgsman (jeugdlid)
112006Rinus VunderinkJort de VriesLinda Stolk (jeugdlid)
122007Henny ten TijeTamara HuigenLeo Meulenbroek
132008Mike van DoeverenTamara HuigenMark Elshout
142009Rob WillemsenHarry KersTamara Huigen
2010Vanaf 2010 niet meer georganiseerd i.v.m. weinig belangstelling.

ST

Starttoernooi

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11982Gert MulderJaap JansenHenk van Hunen
21983Jaap JansenWim Rutgers jr.Dick Arts
31984Wim van Zoolingen jr.Dick ArtsJaap Jansen
41985Wim Rutgers jr.Gert MulderRinus Vunderink
51986Niek HelmerMarco NoortBas Wrekenhorst
61987Willem Aalders  
1988Geen Starttoernooi 
1989Geen Starttoernooiivm Nacht van De Brug40-jarig jubileum
1990idemivm Nacht van De Brug
1991idem 
71992John HartgersWim HendriksBert de Ree
81993Jan LosWillem AaldersRudy Rutgers
91994Jaap Jansen  
101995Rudy RutgersRinus VunderinkBert de Ree
111996John HartgersEddy EgginkBert de Ree
121997Jan BuizerBert de ReeMarco Noort
131998Suy PhamPeter WalsMarco Noort
141999Willem AaldersJan LosMarco Noort
152000Peter StaalDick ArtsJohn Hartgers
162001Thijs Groot (jeugdlid)Jan LosMarco Noort
172002Jan LosPeter WalsAlexander Klomps (jgd)
182003Jan LosJohn HartgersLinda Stolk (jgd)
192004Peter WalsBert SteurBert de Ree
202005Laurens FaasJohn HartgersJochen Schmitz
212006Peter WalsJan LosPeter Staal
222007Erik BakhuijsWillem AaldersPeter Staal
232008Tamara HuigenJohn HartgersBert de Ree
2009Geen Starttoernooi i.v.m. Vroege start competitie 
242010Linda StolkWalter Lagrouw 
2011Geen Starttoernooi i.v.m. Apeldoornse Kampioenschappen 
252012Christiaan BrouwerKevin Willemsen 
262013Jeroen ReuversPeter ten NapelWillem Aalders
242014Peter ten NapelJan Los 
252015Willem AaldersPeter ten NapelJeroen Reuvers
262016Willem AaldersErnst de VogelTamara Huigen / Johan Korthout
272017Gerrit WijngaardsPeter ten NapelEkrem Karharman / Willem Aalders
282018Ernst de VogelPeter StaalRonald de Jong
292019Gerrit WijngaardsBas Wrekenhorst 
2020Niet georganiseerd i.v.m. COVID-19 beperkingen.
302021Willem AaldersJason van Rijssen
2022Te weinig aanmeldingen.

NB

Nacht van de Brug

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11989 40-jarig jubileum 
21990Bas Wrekenhorst  
31991(Wel gespeeld, maar de uitslag is helaas niet meer bekend)
41992Andries van BruggenWillem AaldersJan Los
1993(Afgelast wegens te weinig aanmeldingen)
52009Waldo HagenaarsRüdiger GerhartLeonie Melching
2014(Afgelast wegens te weinig aanmeldingen)
62024Jason van RijssenJeroen ReuversMees van der Geer / Stijn Koller

VT

Wim Rutgers Veteranentoernooi

NrJaarEerste plaatsTweede plaatsDerde plaats
11982Jan van Loon (De Veluwe)  
21983Wim Reinders (WSV)Jan van Loon (De Veluwe)Wim Vermeulen (De Veluwe)
31984Cees Hagenaars (VMI)Jo Lamberts (De Brug)Wim Reinders (WSV)
41985Richard Lyth (Gelvandria)Jo Lamberts (De Brug)Coos Clavel (De Brug)
51986Rinus Leeuwenkamp (De Brug)Jo Lamberts (De Brug)Fenny Tjeerds (Gelvandria)
61987Cees Hagenaars (VMI) Arie Bosch (De Brug)
71988Leo Bouwmeester (De Brug)Gertie Post (Gelvandria)Wim v.d. Velden (De Brug)
81989Arie Bosch (De Brug)Wim Jacobsen (De Brug)Jo Lamberts (De Brug)
91990Arie Bosch (De Brug)Bram Koldenhof (De Brug)Rinus Leeuwenkamp (De Brug)
101991Herman Itjang (Torenstad)  
111992Arie Bosch (Gelvandria)Gert MulderAndries van Bruggen (De Brug)
121993Gertie Post (Gelvandria)Bram Koldenhof (De Brug)Henk Hystek (Gelvandria)
131994Teun Heukels (DTTC)Andries van Bruggen (De Brug)Dick Arts (De Brug)
141995Herman Jonker (De Lieverdjes)  
151996Rinus Leeuwenkamp (De Brug)Herman Jonker (De Lieverdjes)Bram Koldenhof (De Brug)
161997Dick Arts (De Brug)Gertie Post (Gelvandria)Peter Hupkens (Swift)
171998Gertie Post (Gelvandria)Suy Pham (De Brug)Richard Lyth (Gelvandria)
181999Willem Aalders (De Brug)Andries van Bruggen (De Brug) 
192000Willem Aalders (De Brug)Hans Hoogland (Gelvandria)Andries van Bruggen (De Brug)
202001Willem Aalders (De Brug)Bert de Ree (De Brug)Dick Arts (De Brug)
212002Bert de Ree (De Brug)Frans Tempessy (Torenstad)Willem Aalders (De Brug)
222003Willem Aalders (De Brug)Jan Buitenhuis (De Brug)Henk van den Heuvel (Gelvandria)
232004Henk Emens (Wijk 16)Henk van Hunen (De Brug)Ronald Bergman (Wijk 16)
242005Willem Aalders (De Brug)René van Minde (Gelvandria) 
252006Ton Roelofs (De Brug)Rinus Leeuwenkamp (De Brug) 
262007Peter Draaijer (Trias)Dick de Wilde (Futura) 
272008Marcel Streppel (De Brug)Peter Staal (De Lieverdjes) 
28200960+ Piet Korstanje (Zwolle)Piet Daems (Spinners)Rein van Dam (De Veluwe)
  40+ Peter Wals (De Brug)Rüdiger Gerhart (De Brug)Charles van de Ven (Futura)
292010Peter Wals (De Brug)Henk Emens (Wijk 16) 
302011Gert Sprenger (De Brug)Charles Schwarte (De Brug) 
312012Bert de Ree (De Brug)Piet Daems (De Spinners) 
322013Bert van Tent (Gelvandria)Rob van Bokhorst (Gelvandria) 
332014Piet Korstanje (Swifterbant)Marco Lub (De Brug) 
342015Wim Pol (Gelvandria)Gert Mulder 
352016John Hartgers (De Brug)Jan Buizer (De Brug) 
362017Jochen Schmitz (De Brug)Jan Buizer (De Brug) 
372018Willem Aalders (De Brug)Ronald de Jong (De Brug) 
382019Eric Butzelaar (Overschie)Peter Draaijer (De Brug) 
2020Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
2021Niet gehouden i.v.m. COVID-19 beperkingen.
392022Peter ten NapelJeroen Reuvers
402023Peter SchallerHans Speek
412024Joop van WeeghelPeter SchallerSipko van Luttikhuizen